Obytná vozidla RV Evolution

Dvacet let zkušeností nám umožňuje vytvářet domovy na cestách, obytná vozidla EVO, která přináší nové možnosti pro Vaše cesty za komfortem, dobrodružstvím a zážitky.

Pod vedením Davida Krse a Ivany Novotné využíváme moderní technologie a námi upravené materiály k přestavbě vozidel. Naší doménou jsou obytné dodávky, expediční vozidla, servis a příslušenství.

Jsme RV EVOLUTION, Cesta za svobodou.

vozy evo, náš závazek

Dlouhodobě sledujeme aktuální trendy a pomocí vývoje doplňků pro obytná vozidla přinášíme na trh pestrou nabídku sériových přestaveb EVO.

V našich vozech najdete prostorné kuchyně a koupelny, které jsou samozřejmostí i v menších modelech. Velkorysé rozměry ložnice zajistí kvalitní odpočinek, úložné prostory poskytnou místo pro vše, co na svých cestách budete potřebovat.

jsme s vámi

Při prvním setkání probereme možnosti individuálních úprav. Přidáme svá doporučení a navrhneme obytné vozidlo, které bude sedět přesně Vašemu stylu.

Se zákazníky zůstáváme v dlouhodobém kontaktu, poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis a poradenství.

Společně s našimi partnery také vytváříme projekty víceúčelových vozidel pro specifické potřeby.

servis a poradenství

V rámci našich služeb Vám poskytneme mimo jiné i pravidelný servis, přípravu obytných vozidel na zimní odstavení, přípravu na sezónu a opravy samotných vozů.

V našem sídle Business Park Republikánská naleznete i vývojové centrum, kde se zabýváme tvorbou nového příslušenství pro obytné vozy a karavany.

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat.

RV Evolution

Jsme
RV Evolution

Jsme společnost RV Evolution s.r.o., česká společnost se sídlem v Plzni. Věnujeme se výrobě a servisu obytných vozidel a od základu budujeme zcela novou značku EVO. Firmě propůjčil své jméno David Krs, který má mnohaleté zkušenosti s vývojem a výrobou obytných vozidel. Zaměření na kvalitu a nové funkční prvky pro obytná vozidla jsou naším hlavním cílem a samozřejmostí je vždy vstřícný přístup k zákazníkovi. Hlavním zaměřením jsou individuální přestavby dodávkových vozidel na obytná. Přestavby se realizují zejména na podvozcích Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroën Jumper, Ford Transit, Opel Movano, Renault Master, Mercedes-Benz Sprinter, VW Crafter a mnoho dalších.

Napsali o nás

domluvte si nezávaznou konzultaci